implanty

zębowe

Implanty

Jeśli brakuje Ci jednego,  kilku albo nawet wszystkich zębów i nie chcesz nosić ruchomych uzupełnień protetycznych, implanty to idealne rozwiązanie dla Ciebie!!!

Są to tytanowe „śrubki” umieszczane w kości w miejscach po utraconych zębach, które pełnią rolę korzeni, na których następnie są na stałe mocowane porcelanowe zęby. Implant wprowadza się po minimalnym odsłonięciu kości, w której wykonuje się otwór w celu wprowadzenia w to miejsce wszczepu. Po kilku miesiącach, potrzebnych do zrośnięcia się implantów z kością (w zależności od miejsca od 3 do 6 miesięcy), odsłania się je i za pomocą specjalnych łączników, mocuje się na nich porcelanowe-przypominające wyglądem naturalne- zęby. Zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Wprowadzenie pojedynczego implantu można porównać do ekstrakcji zęba jedno korzeniowego, jest to więc zabieg prosty i nie wymagający narkozy. Implanty stanowią najbardziej zgodną z naturą metodę uzupełnienia braków w uzębieniu, są także doskonałym rozwiązaniem zapewniającym stabilne mocowanie protez zębowych. Ich trwałość, a także łatwość, z jaką są przyjmowane przez organizm sprawia, że jest to rozwiązanie długoczasowe i bezpieczne. Za sprawą mocnego zrostu z kością zęby na implantach funkcjonują identycznie jak naturalne i są całkowicie nie do odróżnienia od sąsiadujących zębów.
Czas funkcjonowania implantów nie jest ograniczony żadnymi barierami.

Dlaczego my

 • Pracują u nas ludzie z pasją.
 • Panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.
 • Stawiamy na jakość.
 • Nieustannie się szkolimy.
 • Pacjenci są dla nas najważniejsi.

Same plusy, zero minusów !!!

 • Ograniczają możliwość uszkodzenia sąsiednich zdrowych zębów (szlifowanie po korony i mosty)
 • pozwalają uniknąć kłopotów związanych z tradycyjnymi uzupełnieniami (wyjmowane luźne protezy, używanie klejów do protez)
 • umożliwiają spożywanie zróżnicowanych pokarmów, wpływając tym samym pozytywnie na nasz układ pokarmowy oraz dietę
 • zapewniają pełen komfort, dzięki temu, że są stabilne oraz wyglądają i są odczuwane jako naturalne zęby
 • przywracają pacjentowi piękny, zdrowy i naturalny uśmiech
 • w perspektywie czasu okazują się być najbardziej oszczędnymi uzupełnieniami

Nie ma nic lepszego do uzupełnienia braków zębowych!

 • Trafiłem do Asi z dosyć zaniedbanym uzębieniem, ale po kilku wizytach zmiana była ogromna. Przede wszystkim, to była przyjemność przychodzić do tak miłej i ciepłej osoby, która troszczyła się niezmiernie o stopień bólu i komfort pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z jej usług i jestem przekonany, że dopóki będzie przyjmować pacjentów, do tego czasu moje zęby będą pod jej opieką! 🙂

  Jan Pieruń
  Jan Pieruń 19 grudnia 2015
 • Jestem ortodontyczna pacjentką dr. Joanny Pieczyńskiej - Mantyk. Pani doktor podjęła się u mnie leczenia ortodontycznego, którego nie chcieli podjąć się inni lekarze ( w latach 1997 - 1998 byłam leczona aparatami stałymi, jednak w tamtym czasie wada została jedynie skorygowana)... Pani doktor zastosowała u mnie najnowsze techniki ( jedną z nich było rozszerzenie mojej szczęki - to był pierwszy i najbardziej potrzebny etap leczenia ) a wynikiem tego jest coraz lepszy wygląd moich zębów. Wszystkim polecam dr. Asię

  Api A.
  Api A. 28 lutego 2013
 • Bardzo polecam Panią Joannę, najlepszy stomatolog na jakiego udało mi się trafić, jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor, fachowa, miła, pełna ciepła i wyrozumiałości dla pacjenta osoba, wizyta przebiegła bez problemu. Pani Joanna jest osobą jak najbardziej godną zaufania i polecenia. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.

  Patrycja G.
  Patrycja G. 14 lutego 2015
Kontakt

Możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search