Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

Marzysz o pięknym, białym i zdrowym uśmiechu? Wiesz, że jest to możliwe do uzyskania w krótkim czasie?

Rozwój medycyny, technologii i dostępność najnowszych metod pozwala nam na uzyskanie uśmiechu jak gwiazda Hollywood bez strachu i dyskomfortu!

Należy pamiętać, iż przed założeniem licówek, wszystkie zęby muszą być zdrowe.

Zalety licówek porcelanowych:

 • zachowują trwałą barwę i połysk, nie ulegają przebarwieniom,
 • wymagają niewielkiej preparacji twardych tkanek zęba,
 • posiadają dużą odporność na ścieranie,
 • tworzą bardzo dobry efekt estetyczny.

Licówki nie wymagają specjalnego traktowania! Należy o nie dbać tak samo, jak o swoje naturalne zęby. Zaleca się szczotkowanie przynajmniej dwa razy dziennie-rano i wieczorem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mycie ich po każdym posiłku. Używana pasta do zębów powinna być z fluorem. Warto także pamiętać o nici dentystycznej, aby usunąć resztki pokarmów z przestrzeni międzyzębowych w celu uniknięcia rozwoju bakterii.

Dlaczego my

 • Pracują u nas ludzie z pasją.
 • Panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.
 • Stawiamy na jakość.
 • Nieustannie się szkolimy.
 • Pacjenci są dla nas najważniejsi.

Licówki

to bardzo cienkie, pojedyncze nakładki, które są przyklejane za pomocą specjalnego kleju do przedniej (czyli licowej) strony zębów. Pozwalają one w szybki sposób poprawić kolor oraz kształt uzębienia, a pacjentom z niewielkimi wadami zgryzu dają szansę na uniknięcie leczenia ortodontycznego.

 • Trafiłem do Asi z dosyć zaniedbanym uzębieniem, ale po kilku wizytach zmiana była ogromna. Przede wszystkim, to była przyjemność przychodzić do tak miłej i ciepłej osoby, która troszczyła się niezmiernie o stopień bólu i komfort pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z jej usług i jestem przekonany, że dopóki będzie przyjmować pacjentów, do tego czasu moje zęby będą pod jej opieką! 🙂

  Jan Pieruń
  Jan Pieruń 19 grudnia 2015
 • Jestem ortodontyczna pacjentką dr. Joanny Pieczyńskiej - Mantyk. Pani doktor podjęła się u mnie leczenia ortodontycznego, którego nie chcieli podjąć się inni lekarze ( w latach 1997 - 1998 byłam leczona aparatami stałymi, jednak w tamtym czasie wada została jedynie skorygowana)... Pani doktor zastosowała u mnie najnowsze techniki ( jedną z nich było rozszerzenie mojej szczęki - to był pierwszy i najbardziej potrzebny etap leczenia ) a wynikiem tego jest coraz lepszy wygląd moich zębów. Wszystkim polecam dr. Asię

  Api A.
  Api A. 28 lutego 2013
 • Bardzo polecam Panią Joannę, najlepszy stomatolog na jakiego udało mi się trafić, jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor, fachowa, miła, pełna ciepła i wyrozumiałości dla pacjenta osoba, wizyta przebiegła bez problemu. Pani Joanna jest osobą jak najbardziej godną zaufania i polecenia. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.

  Patrycja G.
  Patrycja G. 14 lutego 2015
Kontakt

Możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search