stomatologia

zachowawcza

Stomatologia zachowawcza (ogólna)

to dział stomatologii poświęcony profilaktyce oraz leczeniu już powstałych ubytków próchnicowych. Zajmuje się metodami zachowania zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. Na każdym etapie rozwoju tej choroby pacjenci uzyskują fachową i rzetelną pomoc. Leczenie ubytków jest całkowicie bezbolesne, dzięki stosowaniu miejscowo działających środków znieczulających, dostosowanych do wieku oraz ogólnego zdrowia pacjenta (dzieci, osoby starsze, kobiety w ciąży).

Dzięki zastosowaniu najnowszych materiałów kompozytowych, wypełnienia wykonywane są w bardzo estetyczny sposób, przywracając zębom ich naturalny kształt oraz funkcję.

Dlaczego my

 • Pracują u nas ludzie z pasją.
 • Panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.
 • Stawiamy na jakość.
 • Nieustannie się szkolimy.
 • Pacjenci są dla nas najważniejsi.

profilaktyka

z kolei, to niezwykle ważny element leczenia, warunkujący właściwą higienę oraz zapobieganie schorzeniom jamy ustnej. Obejmuje takie działania jak profesjonalne, ultradźwiękowe usuwanie złogów kamienia nad- i poddziąsłowego (tzw. skaling), osadów oraz fluoryzację kontaktową.

 • Trafiłem do Asi z dosyć zaniedbanym uzębieniem, ale po kilku wizytach zmiana była ogromna. Przede wszystkim, to była przyjemność przychodzić do tak miłej i ciepłej osoby, która troszczyła się niezmiernie o stopień bólu i komfort pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z jej usług i jestem przekonany, że dopóki będzie przyjmować pacjentów, do tego czasu moje zęby będą pod jej opieką! 🙂

  Jan Pieruń
  Jan Pieruń 19 grudnia 2015
 • Jestem ortodontyczna pacjentką dr. Joanny Pieczyńskiej - Mantyk. Pani doktor podjęła się u mnie leczenia ortodontycznego, którego nie chcieli podjąć się inni lekarze ( w latach 1997 - 1998 byłam leczona aparatami stałymi, jednak w tamtym czasie wada została jedynie skorygowana)... Pani doktor zastosowała u mnie najnowsze techniki ( jedną z nich było rozszerzenie mojej szczęki - to był pierwszy i najbardziej potrzebny etap leczenia ) a wynikiem tego jest coraz lepszy wygląd moich zębów. Wszystkim polecam dr. Asię

  Api A.
  Api A. 28 lutego 2013
 • Bardzo polecam Panią Joannę, najlepszy stomatolog na jakiego udało mi się trafić, jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor, fachowa, miła, pełna ciepła i wyrozumiałości dla pacjenta osoba, wizyta przebiegła bez problemu. Pani Joanna jest osobą jak najbardziej godną zaufania i polecenia. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.

  Patrycja G.
  Patrycja G. 14 lutego 2015
Kontakt

Możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search